• Talenciaki

• Pierwsze zakupy za Lidlowe talenciaki zostały już rozpakowane przez uczniów i wykorzystane w pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o naszej szkole podczas zakupów i wsparli naszą szkołę przynosząc talenciaki do szkoły lub wpisując kod.

Więcej zdjęć w galerii.

• Jasełka 2022

• 12.12.2022r.- nasza szkoła zorganizowała Jasełka i kiermasz świąteczny. Dziękujemy wszystkim gościom, że po czasie pandemii, który uniemożliwił nam te spotkania, zechcieli razem z nami spędzić ten wieczór.

W przedstawieniu został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Więcej zdjęć w galerii.

• Szkoła Podstawowa nr 2 dla Dzieci z Rogu Afryki

• 9 grudnia uczniowie szkoły zorganizowali kiermasz. Zebrane pieniądze w kwocie 1086zł i 12 gr zostały przekazane na rzecz dzieci z Rogu Afryki. Przygotowania do kiermaszu rozpoczęły się o godz. 6.00 rano. Siedmiu uczniów z klasy ósmej, siódmej i czwartej przygotowało słodkie i słone smakołyki. Na  kiermaszu można było kupić: gofry, tosty, naleśniki, popcorn, babeczki, muffinki. Serdecznie dziękujemy rodzicom, bez których pomocy kiermasz nie mógłby się odbyć. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy przyszli na kiermasz i zakupili nasze wyroby!

W czasie kiermaszu zostały wykorzystane sprzęty zakupione z Programu "Laboratoria przyszłości"

więcej zdjęć w galerii

• MIKOŁAJ

• 6.12.2022r. naszą szkołę odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj z Laponii